»» منوی اصلی

»» آرشیو ماهانه

»» لوگوی دوستان

»» امکانات دیگر

تبلیغات

»» فیلم وارکرافت
وقتی بیشتر گیمرها سرگرم اخبار مربوط به دو بازی عظیم Wrath of the Lich King و Starcraft II بودند شرکت Blizzard در پی ساخت فیلمی بر مبنای بازی پرطرفدار و عظیم Warcraft بود. طبق جدیدترین اخبار واصله از شرکت Blizzard این فیلم به احتمال زیاد در سال 2009 بر روی پرده نقره ای قرار میگیرد خبر بد اینکه کمپانی سازنده بازی Legendary هست که قبلا فیلم 300 و Batman Begins را ساخته است. Jon Jashni and Thomas Tull از شرکت Legendary قراره در فیلم نقش پشت صحنه داشته باشند.متزن گفت شرکت بیلیزارد در طی این پنج سال به دنبال یک شرکت برای کمک در ساخت فیلم از روی فرنشیزهای خودش بوده. "Does anybody think fantasy movies work well?" Metzen asked the crowd متزن همچنین از مردم سوال کرده که:ایا کسی فکر میکند فیلم های فانتزی به خوبی عمل میکنند؟ "This is not a video game movie, it’s just based upon, inspired by, the World of Warcraft," said Tull. یکی دیگه از دست اندرکاران فیلم با نام Tull گفت:این یک فیلم بازی نیست بلکه فقط مبنی بر فراز یک الهام از بازی دنیای وارکرفت هست. داستان فیلم درست یک سال قبل از شروع بازی صورت میگیرد و در رابطه با Azeroth through the alliance’s eyes هست. شخصیت هایی مثل Thrall, Bolvar Fordragon and Jaina Proudmoore در فیلم به عنوان هیرو نمایش داده میشوند. هزینه ساخت فیلم به طرز عجیبی نجومی است که بالغ بر 100 میلیون دلار براورد شده. که برای فیلم هایی که از روی بازی ها ساخته می شوند خیلی خیلی زیاد هست.

شرکت های Blizzard و Legendary Pictures طی ارزیابی های گونانگون در مورد کارگردانان مشهور جهان در نهایت تصمیم به کارگردانی این فیلم عظیم به دست Sam Raimi گرفتند.

هسته ی این فیلم بر پایه ی بازی بسیار مشهور War Craft است و این فیلم همانند عنوان بازی خود فیلمی است فانتزی و اکشن.

Sam Raimi طبق بیانات خود ذکر کرده است : کار کردن من با یک گروه بزرگ که این عنوان رو در دنیای بازی به بزرگ ترین بازی در سبک خود مبدل کرده اند وهمینطور کار کردن بر روی این پروژه ی دینامیک من را به هیجان زیادی وا میدارد.

شرکت های Legendary Pictures و Blizzard میگویند ما دور دنیا رو به دنبال برترین کارگردان برای همچین اثری گشتیم و در اواخر ناامید بودیم که چرا کارگردان مورد نظر ما یافت نمیشود اما با خطور اسم Sam Raimi از ذهنمان متوجه شدیم که بهترین وانتخاب برای این پوروژه خود اوست .

از همان گفتوگوی اولیه ی ما با سم متوجه شدیم که او گزینه ی بی عیب و نقص مورد نظر ماست.سم به خوبی میدانست که چگونه باید در یک زمان واحد به ایفای دو کار بپردازد.او میدانست که چگونه میتواند بینندگان و شنوندگان رو با دیدن و شنیدن وا دارد.

اطلاعات بیشتر در مورد این فیلم یعنی بازیگران یا اهداف فیلم و در نهایت تاریخ عرضه ی فیلم توسط شرکت های ناشر فاش خواهد شد.

گویندنگان این دو شرکت میگویند ریمی (Raimi) کارگردانی تحسین بر انگیز است که او را با عنوان بمب سری مرد عنکبوتی میشناسند.او به خوبی میداند که باید مردم را به سمت فیلم های خود که بیانگر زندگی و نحوه ی آن است جذب کند و در ایفای این نقش بسیار مهارت دارد.

Sam Raimi کارگردان هر سه نسخه ی فیلم فوق مشهور مرد عنکبوتی بوده است که هر سه نسخه از این فیلم توانسته اند رتبه های برنامه ها و جداول برترین فیلم ها را بشکنند و در صدر جدول ها خود را بگنجانند.این کارگردان همچینین برنده ی 5 جایزه ی اسکار از Academy Award

این فیلم که به قول ناشرین خود قرار است برترین و عظیم ترین در ژانر خود باشد قرار است توسط دو شرکت Legendary Pictures و co-financing deal ساخته شود البته Warner Bros که چهره ای شناخته شده نیز هست آنها را در ساخت این پروزه ی تحسین برانگیز همراهی میکند.

Warner Bros طی بیانیه ای گفته است : فیلم WarCraft یا جنتگ اساطیر فیلی است از تراژدی های زندگی که از نظر شخص من بهترین عنوان برای شرکت من بود و خواهد بود و من اینگونه این فیلم را ارزیابی کرده ام.ما با اتمام این پروژه از در کنار هم بودن وشریک بودن با Legendary Pictures لذت بسیاری خواهیم برد.این یک فرصت باور نکردنی به سود ما برای کار کردن با سم در یک پروژه ی سینمایی بزرگ است.


:: نوشته شده توسط M.Javad در شنبه بیست و هفتم آذر ۱۳۸۹ و 12:32 | +


مطالب پیشین

» دانلود جدیدترین بازی ها
» Nefarian25man kill
» فیلم وارکرافت
» World's First Level 85 Character In World Of Warcraft
» یارانه بلیزارد
» Patch 4.0.3a
» 7 روز بازي مجاني براي اكانتهاي غيرفعال...
» ادامه كاتا اونت...
» اخبار کاتا
» خرید و فروش
» Rated battleground
» تغيير race بلافاصله بعد از رليز cataclysm
» اطلاعاتی درباره wow cataclysm
» داستان واركرافت (هنر جنگ)
» For The Horde
» فیلم WoW : Cataclysm
» گیلد اول دنیا: Paragon
» Ensidia: ستاره های ناکام!
» عکس هایی از Cataclysm
» LoadScreen Cataclysm

»» درباره

»» لوگوی ما

»» جستجو

»» پیوند های روزانه

صفحه اصلي | پست الکترونيک | اضافه به علاقه مندي ها | ذخیره صفحه | طراح قالب


Powered By blogfa.com Copyright © 2009 by persianwow
Design By : wWw.payamblog.com